Shenzhen Haiwen Biyoteknoloji Co., Ltd. , Çin'de Ham Steroidler Tozu, yarı mamul yağlar, Bitmiş Sıvı, HGH, Peptitler ve YEREL ANESTETİK İLAÇLARIN İMALATIDIR.

Satış & Destek
Teklif isteği -
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfaÜrünlerBoldenone Steroid

Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Boldenon Cypionate 106505-90-2 Kilo Almak İçin

Ben ambalaj Eğer sağduyulu ve mükemmel yapmak olduğunu ürünlerimi aldık, gerçekten .ı en kısa sürede sizden daha fazla sipariş edecek beni hayrete. Tks!

—— Robet--Australia

Sizinle birçok kez işbirliği yaptım, ürün kaliteniz çok iyi, bu yüzden hala sizden ürün satın alıyorum. teşekkür ederim

—— Richard---American

Merhaba dostum, en iyi fiyat ve yüksek saflıkta ürün benim ülkemde çok fazla rekabet olduğunu, bu kadar kar yapmama izin verin, benim müşteriler gerçekten gibi çoğu .tks

—— Johnson---Canada

Ben sohbet şimdi

Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Boldenon Cypionate 106505-90-2 Kilo Almak İçin

Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Boldenon Cypionate 106505-90-2 Kilo Almak İçin supplier Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Boldenon Cypionate 106505-90-2 Kilo Almak İçin supplier Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Boldenon Cypionate 106505-90-2 Kilo Almak İçin supplier Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Boldenon Cypionate 106505-90-2 Kilo Almak İçin supplier

Büyük resim :  Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Boldenon Cypionate 106505-90-2 Kilo Almak İçin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin anakara
Marka adı:Haiwen
Sertifika:ISO9001
Model numarası:106505-90-2

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:40 "
Fiyat:USD 1/kg
Ambalaj bilgileri:folyo çanta, 1kg net / folyo çanta, 5kg / drum.
Teslim süresi:3 iş gün
Ödeme koşulları:T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini:Kitle Stok
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 106505-90-2 Standart: Kurumsal standardı
E-posta: cathy@haiwenbiotech.com Tahlil: % 99 dk.
anahtar kelimeler: Enjekte Edilebilen Anabolik Steroidler Boldenon Cypionate whatsapp: 86-13410121786
Örnek: KULLANILABİLİR

Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Boldenon Cypionate 106505-90-2 Kilo Almak İçin

Hızlı Ayrıntılar:

Ürün adı: Boldenone Cypionate

Diğer adı: Boldenone Cyclopentanepropionate

CAS sicil numarası: 106505-90-2

Moleküler formül: C26H38O3

Moleküler ağırlık: 398.58

Özellikler: 200mg / ml

Üretici: Quanao

Uygulamalar:

Boldenone Cypionate , vücut dokusu oluşturma işlemlerini teşvik eder ve katabolizmayı tersine çevirebilir. Spesifik olarak, Boldenone Undecylenate'in güçlü anabolik ve orta derecede androjenik özellikler sergilediği testtosteron, boldenon undesilenat türevidir. Bu ürün boldenone undecylenate yağsız vücut ağırlığı, iştah artışı ve enerji seviyeleri üzerinde belirgin bir etki gösterir. Beden Dondenilen (Equipoise) (Boldenone Undeclynate) Doz = 200 - 600mg boldenone undecylenate hafta başına Vücut geliştirme ve atletik topluluk inanılmaz yönlülük nedeniyle. Boldenone undecylenate Equipoise, testosteron kadar anaboliktir ancak Boldenone Undecylenate, iki bileşiğin kuvvet kazandığı benzerlikle androjenik olarak sadece yarısı kadardır.

Östrojenik yan etkileri olmadan mukavemeti ve vaskülariteyi arttırma kabiliyeti nedeniyle iyi bilinen boldenon undesilendir. Equipoise kullanan sporcular, kademeli ve sürekli bir kalite kas birikimi bildirmişlerdir. Yavaş kas birikmesi nedeniyle Equipoise'u en az 12 hafta çalıştırmanız önerilir. Bir hacme döngüsü için Anadrol veya Dianabol gibi herhangi bir testosteron veya oral steroid ile çok iyi bir şekilde yığınlanır ve bir kesme döngüsü için iyi bir şekilde testosteron Proprionat ve Winstrol veya Masteron ile yığınlama yapar.Boldenone, veteriner için bilinen iyi bilinen boldenon undecylenate marka adıdır steroid boldenone undecylenate.Hızlı bir kütle oluşturucu değildir, ancak kuvvet ve kaliteli kas kütlesinin yavaş ama titiz bir başarısına katkıda bulunacaktır. Daha uzun döngüler için kullanıldığında göreceğiniz bu ilacın en boldenon undesilenatını vurgulayan etkileri, genellikle en az 12 hafta süren Boldenone Undecylenate. Daha fazlası özellikleri. Bu ürün yağsız vücut ağırlığı, iştah artışı ve enerji seviyeleri üzerinde mutlak bir etki gösterir.

Boldenone undecylenate Boldenone Undecylenate, vücut yapısı ve atletik toplulukta şaşırtıcı çeşitliliğinin bir sonucu olarak liderdir. Boldenone undecylenate östrojenik yan etkileri olmadan güç ve vaskülarite biriktirme kabiliyetiyle bilinmektedir. Onu kullanan sporcular adım adım ve sürekli kaliteli kas birikimi ile ilgilidir. Bu ürün, yavaş kas artışı nedeniyle, en az 12 hafta boyunca devam etmek için kabul edilir. Bu ilacın en avantajlı Boldenone Undecylenate özellikleri sporcular tarafından büyük ölçüde tanınmaktadır, Boldenone undecylenate Boldenone Undecylenate, son yıllarda çok popüler bir enjekte edilebilir olma özelliğini taşımaktadır. Birçok kişi tarafından daha güçlü, biraz daha fazla androjenik Deca Durabolin olduğu için değer verilir. Aslında daha ucuz ve sonuçta büyük ölçüde değişiklik yapmadan birçok döngüde boldenone undecylenate Deca'nın yerini alabilir. Boldenone Undecylenate, bir hacme döngüsü için Anadrol veya Dianabol gibi herhangi bir testosteron veya oral steroid ile çok iyi toplanır ve bir kesme döngüsü için Testosteron Proprionat ve Winstrol veya Masteron ile iyi bir şekilde istiflenir. Çok ayarlanabilir bir bileşiktir. İstenilen sonucu temel alarak bir dizi ilaç kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi, Anadrol veya enjekte edilebilir bir testosteron ile istiflemek isteyebilir. Sonuç, tek başına androjen (daha yüksek bir dozda) kullanıyorsanız, aynı yan etki yoğunluğuna sahip olmadan, müthiş bir kas boyutu ve kuvveti artışı olmalıdır. Boldenone undecylenate bir kesme döngüsünde kullanılacaksa, Boldenone Undecylenate'i trenbolone asetat, Halotestin veya Winstrol gibi aromatize edilemeyen bir steroid ile birleştirdiğinizde kas sertliği ve yoğunluğu gerçekten düzelebilir.

Birkaç patiküler için, bu bileşikle ilişkili düşük östrojen birikimi bile, kullanımını sadece şişirme döngülerine vermek için yeterlidir. Bu ilaç yeterli niteliktedir ve KADIN için de çeşitlilik belirtileri genellikle düşük dozlarda alındığında duyulmaz. Sabit kan düzeylerinin desteklenmesi için, Boldenone haftada en az bir kez boldenone undesilenat enjekte edilmelidir. Çoğunlukla, MEN'lerde haftada 400-600mg ve WOMEN'de haftada 50-150 mg'lık bir tatbikatta kullanılır. Birçok sporcunun en sevmeyen bir veteriner steroid boldenon ürünüdür. Etkileri kuvvetle anaboliktir ve sadece orta derecede androjeniktir. Tek başına Equipoise, kütle ve güçte sabit ve tutarlı bir kazanç sağlayacaktır. Bununla birlikte, Equipoise diğer steroidlerle birlikte kullanıldığında en iyi sonuçlar elde edilir. Equipoise, birçok sporcunun favori veteriner steroidlerinden biridir. Etkileri kuvvetle anaboliktir ve sadece orta derecede androjeniktir. Tek başına Equipoise, kütle ve güçte sabit ve tutarlı bir kazanç sağlayacaktır.

Bununla birlikte, Equipoise diğer steroidlerle birlikte kullanıldığında en iyi sonuçlar elde edilir. Kütle için Equipoise, Dianabol, Anadrol veya Testoviron deposu, boldenone undesilenat, Sustanon veya Testosteron cypionate gibi enjekte edilebilir bir testosteron ile olağanüstü derecede istiflenir. Equipoise aynı zamanda oldukça zayıf bir şekilde aromatize ettiği için yarışma hazırlığı için etkili Boldenone Undecylenate'dir. Equipoise Parabolan, Halotestin veya Winstrol.boldenone undecylenate ile birleştirildiğinde kas sertliği boldenon undesilenat ve yoğunluğu büyük ölçüde iyileştirilebilir. Enjeksiyonlar genellikle her gün alınır. Aynı enjeksiyon bölgesine çok sık yapılan yüksek hacimli enjeksiyonlar yapılırsa, bir yağ apsesi oluşabilir. Bir yağ apsesi çoğu zaman boldenon undecylenate'i kendi başına dağıtacaktır, ancak aşırı durumlarda, bir doktor Boldenone Undecylenate'in undecylenate drenajını boldenone etmesi gerekecektir. Bu nedenle, sporcular dikkatli olmalı ve enjeksiyon bölgelerini döndürmelidir.

Yemek Tarifleri

25 ml @ 200mg / ml için Boldenone Cypionate

5 gram toz

16.25ml susam yağı

1. 25ml BA% 5

3. 75ml BB% 15

Özellikler (coa ve hplc):

COA:

Ölçek

Analiz Standardı

Sonuçlar

Açıklama

Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz

Beyaz toz

Erime noktası

93 ~ 104 ℃

94.5 ~ 103.5 ℃

Belirli Rotasyon

+ 35 ° ~ + 40 °

38,49

tahlil

≥97%

98.56%

Sonuç

Kurumsal Standartlara Uygun Olun

Anahtar Kelimeler:

Boldenone Cypionate

Anti-aging İçin Sağlıklı Boldenone Tozu

Vücut Geliştirme Takviyeler Steroidler

Anti-Östrojen Steroidleri

Ham Steroid Tozu

Anabolik Steroid Hormonları

İlgili ürünler:

Vücut Geliştirme Steroid Tozu / Ham Boldenon Cypionate Tozu / Kas Steroid Tozu Geliştirir

 Boldenone Steroid 

Boldenone baz

 CAS No .: 846-48-0 

Boldenone Undecylenate (Equipoise)

 CAS No .: 13103-34-9

Boldenone Asetat

 CAS No .: 2363-59-9 
 Boldenone cypionate 
 CAS No .: 106505-90-2 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lisa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

Boldenone Asetat Anabolik Steroid Raws Yağ Sıvı Vücut Sert Muscle

Anabolik Steroidler Toz Boldenone cypionate Boldenone Steroidler USP32 San Francisco

Kas Yapısı Boldenone Steroidleri Trenbolone Enanthate / Tren Enanthate Enjekte Edilen Steroidler 10161-33-8

Kesim Çevrimi Steroidleri Winstrol Anabolik Toz Boldenon Steroid Stanozolol Kas Kazancı CAS 10418-03-8

Fat Burning Boldenone Steroidler Boldenone Undesilenate Equipoise EQ

Sağlıklı Boldenone steroidler, Bağışıklık Sistemi / Anti Boldenone cypionate yaşlanma güçlendirilmesi

Sağlıklı Oral Boldenon Steroidleri Bolenon bazı Dehidrotestosteron Tozları CAS No 846-48-0