Shenzhen Haiwen Biyoteknoloji Co., Ltd. , Çin'de Ham Steroidler Tozu, yarı mamul yağlar, Bitmiş Sıvı, HGH, Peptitler ve YEREL ANESTETİK İLAÇLARIN İMALATIDIR.

Satış & Destek
Teklif isteği -
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfaÜrünlerTrenbolone toz

Güvenli Farmasötik Anabolik Trenbolon Steroidleri tozu Tren Methasterone CAS 3381-88-2

Ben ambalaj Eğer sağduyulu ve mükemmel yapmak olduğunu ürünlerimi aldık, gerçekten .ı en kısa sürede sizden daha fazla sipariş edecek beni hayrete. Tks!

—— Robet--Australia

Sizinle birçok kez işbirliği yaptım, ürün kaliteniz çok iyi, bu yüzden hala sizden ürün satın alıyorum. teşekkür ederim

—— Richard---American

Merhaba dostum, en iyi fiyat ve yüksek saflıkta ürün benim ülkemde çok fazla rekabet olduğunu, bu kadar kar yapmama izin verin, benim müşteriler gerçekten gibi çoğu .tks

—— Johnson---Canada

Ben sohbet şimdi

Güvenli Farmasötik Anabolik Trenbolon Steroidleri tozu Tren Methasterone CAS 3381-88-2

Güvenli Farmasötik Anabolik Trenbolon Steroidleri tozu Tren Methasterone CAS 3381-88-2 supplier Güvenli Farmasötik Anabolik Trenbolon Steroidleri tozu Tren Methasterone CAS 3381-88-2 supplier Güvenli Farmasötik Anabolik Trenbolon Steroidleri tozu Tren Methasterone CAS 3381-88-2 supplier Güvenli Farmasötik Anabolik Trenbolon Steroidleri tozu Tren Methasterone CAS 3381-88-2 supplier

Büyük resim :  Güvenli Farmasötik Anabolik Trenbolon Steroidleri tozu Tren Methasterone CAS 3381-88-2

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Shenzhen, Çin
Marka adı:Haiwen
Sertifika:GMP,SGS,ISO,KOSHER
Model numarası:3381-88-2

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:10 gram
Fiyat:Negotiable
Ambalaj bilgileri:1kg / çanta veya gerekli
Teslim süresi:24hours içinde ödeme aldıktan sonra
Ödeme koşulları:MoneyGram, Western Union, T / T
Yetenek temini:5000kg / ay
Detaylı ürün tanımı
Saflık: % 99 Kalite standardı: USP EP
Kullanım: Güçlü bir androjenik / anabolik steroid anahtar kelimeler:: Anabolik Trenbolone Steroidler tozu Tren Methasterone
İşlev:: Anabolik Trenbolone Steroidler tozu Tren Methasterone

Güvenli Farmasötik Anabolik Trenbolon Steroidleri Methasterone CAS 3381-88-2

Hızlı Ayrıntılar:

Methasterone

Takma Ad: 2,17-Dimetildihidrotestosteron, 17-hidroksi-2,17-dimetillandrostan-3-on, Metaksteron, Süperdrol, 17a-Metil-Drostanolon

Saflık: 97% dk

CAS Kayıt Numarası: 3381-88-2

MF: C21H34O2
MW: 318.4935

Vücut Geliştirme İçin Anabolik Steroid Hormonlar Methasterone CAS 3381-88-2

Sınıf: Farmasötik Sınıf

Depolama: Gölgeleme, kapalı koruma

Üretici: Quanao

Kullanımı: Tümörü inhibe edici özellikleri ve sadece zayıf androjenik aktivite sergileyen "güçlü bir oral olarak aktif anabolik ajan olduğu" belirtilmiştir.

 

Uygulamalar:

Superdrol, ilk olarak 2005 yılında Designer Supplements tarafından piyasaya sunulan güçlü bir anabolik tasarımcı steroiddir, ancak FDA tarafından bileşiği döndüren “ısı” nedeniyle, orijinal “Superdrol” piyasadan çekilmiştir, ancak diğer birçok bileşik gibi, tekrar kullanılabilir hale getirilmiştir. superdrol klonlarının izniyle. Aşağıda iki yüksek kaliteli superdrol klonunun kısa bir listesi verilmiştir.

Rekabetçi Kenar Laboratuvarları - M-Drol
Beslenme - Methadrol
PHF SuperMass
Dinamik Formülü - M-Stane


Her iki klon, hem tartışmasız hem de en popüler ve yaygın superdrol klonları olduklarından makalemizin temel noktası olacaktır. İkisi arasında, aynı aktif bileşik oldukları gibi bilinen hiçbir fark yoktur (2a, 17a Dimetil Etiyoklan 3-One). , 17b-Ol). Ayrıca rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılırlar, hap başına 10 mg aktif içerirler ve sırasıyla 90 hap içerirler ve orijinal Superdrol mevcut olmadığından, bir klonla gitmek tek seçenektir, ancak kalite klonları orijinal superdrol ile aynı sonuçları verecektir.

Superdrol, belki de yasal piyasada bulunan en güçlü bileşiktir, aynı zamanda en zehirli olanlardan biri olabilir, bu yüzden Superdrol sadece birkaç (3+) tasarımcı steroid veya hormon yanlısı döngü yapmış olan ileri düzey kullanıcılar içindir. Geçmişte, kullanıcılar aynı zamanda birkaç yıl uygun kaldırma ve diyet tecrübesine sahip olmalı ve ideal olarak başlangıç ​​ağırlığı en az 200 Lbs olmalıdır. Ayrıca takip edilmesi gereken bazı ilerlemeler de var, Superdrol'e çok erken atlamak, çoğu zaman tasarımcı steroid zincirinin en üstünde olduğu gibi gelecek kullanıcılara çok az seçenek sunacak.

NOT: Supderdrol bileşiğine dayanan, ancak daha iyi / daha az kazançlar ve / / yan etkilerin azalması / artması riskiyle sonuçlanabilecek ufak değişiklikler olan birkaç ürün vardır, işte bu ürünlere birkaç örnek: iForce Dymethazine, Anabolic Yenilikler Cynostane ve IDS Mass Tabs.

Sağlığın Korunması

Superdrol, karaciğer tarafından işlenen oral bazlı bir tasarımcı steroiddir, Superdrol ayrıca bir metillenmiş bileşiktir ve bu nedenle vücudumuzun karaciğerine ek bir yük koyar. Süper drolün piyasadaki en sert bileşiklerden biri olduğu ve kan basıncını, lipid değerlerini, kolesterol seviyelerini olumsuz yönde etkileyeceği ve vücudun endokrin sistemine stres uygulayacağı iyi belgelenmiştir, ayrıca ek olarak yan etkileri de vardır (kısaca tartışılır) ayrıca, kendilerini gösterir, ancak çoğu durumda bunlar genellikle küçük ve hafif bir rahatsızlıktır.

Bununla birlikte, uygun planlama ve önleyici takviye ile vücudumuza karaciğerlerimizi, lipid değerlerini, kolesterol seviyelerini koruma konusunda yardımcı olabilir ve advers tansiyon etkilerini kontrol etmeye yardımcı olabiliriz; şirketler, bu olası yan etkilerin çoğunu gidermek için çalışan “hepsi bir arada” döngü koruma ürünleri üretiyor ve ardından “hepsi bir arada” ürün, çevrim içi desteğimizin temelini oluşturacak. Bu nedenle Superdrol çalıştıran HERHANGİ bir döngünün tamamı boyunca aşağıdaki ürünlerden biriyle desteklemesi gerekir.

Anabolik Yenilikler - Döngü Desteği (Pudra)

Anabolik Yenilikler - Yaşam Desteği (Kapsüller)

Rekabetçi Edge Labs - Döngü Yardımcısı (Capsules)

Bu üç yöntemden biri uygun seçenek, maliyetin belirleyici faktör olması mı yoksa kapsül mü yoksa toz mu tercih edeceğiniz olması mı? Genel bir kural, her iki üründen birine, döngünün başlamasından iki hafta önce ön yüklemektir ve baştan sona kadar tüm döngü boyunca kullanmaya devam etmektir, buna göre satın alın, böylece elinizde yeteri kadar yeter. Bu ürünler, diğerleri arasında Hawthorn Berry (BP), NAC (karaciğer), Süt Devedikeni (karaciğer), Saw Palmetto (prostat) gibi popüler bitkileri kullanarak, sağlıklı kan basıncını, prostat sağlığını, karaciğer fonksiyonunu ve lipit profilini korumaya yardımcı olur. . Lütfen üreticinin tavsiye ettiği dozu (şişe başına) en iyi çalıştığı bilinen dozu izleyin.

Pek çok döngüde olduğu gibi, yukarıdaki ürünlerden birinin döngü koruması için kendi başına yeterli olacağı durumlarda, Superdrol için “üzgün olmaktan daha iyi güvenlikli” rotayı izlemeniz ve vücudumuza aşağıdakilere ek olarak ek koruma sağlamanız önerilir.

Himalaya LiverCare (Liv.52) - “Hepsi bir arada” ürünlerle birlikte güçlü bir karaciğer koruması sağlayacak ve bir şişe için 20 doların altında bir fiyata alınabilecek. Superdrol çevrimleri için günde 3 kapsül önerilir, “açık” süre boyunca kullanın, PCT'de de kullanabilirsiniz.
ŞİMDİ Üzüm Çekirdeği Antioksidan - Üzüm Çekirdeği, birçok çalışmada, lipid oksidasyonunu sınırlandırarak kan basıncı, kolesterol düzeyleri ve lipit değerleri konusunda faydalar sağladığını göstermiştir. Superdrol döngüsü için günde 3 kapsül önerilir, “açık” süre boyunca kullanın, PCT'de de kullanabilirsiniz. 10 doların altında.


(İsteğe bağlı) Universal Animal Flex veya NOW Ortak Destek - Superdrol aromatize edici olmayan bir bileşiktir, bu nedenle düşük östrojen seviyeleri, superdrol üzerindeki olası hızlı kuvvet artışları nedeniyle tüm döngü boyunca bir ortak destek ürünü ile takviye edilmesi önerilmektedir.
Ayrıca, pompaları geri kontrol etmek için Superdrol ile birlikte Taurine'ye sahip olmanızı tavsiye ederiz, diğer taraflarla mücadele hakkında daha fazla bilgi için lütfen döngü taraflarıyla mücadele makalemizi okuyun.

Örnek Döngü

Bu, Nolvadex kullandığınızı varsayarsak nasıl görünmesi gerektiği hakkında bir fikir vermek için baştan sona örnek bir döngüdür. Baştan sona doğru düzgün tasarlanmış çevrimlerimiz toplamda yaklaşık 10 hafta alacaktır.

1-2. Hafta: Yük Öncesi Döngü Desteği, Döngü Yardımı veya Yaşam Desteği @ Şişe Önerilen dozajlar.
2. Hafta: Döngü / Yaşam Desteği | Süperdrol 10mg
3-6. Hafta: Döngü / Yaşam Desteği | Superdrol 20mg
7. Hafta: Döngü / Yaşam Desteği | Nolvadex 30mg | PCT Yardımcısı (6 Caps).
8-9. Hafta: Döngü / Yaşam Desteği | Nolvadex 20mg | PCT Yardımcısı (6 Caps).
10. Hafta: Döngü / Yaşam Desteği | Nolvadex 10mg | PCT Yardımcısı (6 Caps).

Yaygın Yan Etkiler

Superdrol kullanırken yan etkilerin görülme oranı orta ila sıradan olabilir, ancak bunlar tamamen kullanıcılara özeldir, bazı kullanıcılar herhangi bir yan etki yaşamayabilir, diğer kullanıcılar ise bir tarafın birleşimini deneyimleyebilir. Bu yan etkilerin çoğunluğunun, sağlığı etkileyen muhtemel bir sorundan öte basit bir şekilde rahatsız edici olduğu ve çoğu zaman basit takviyelerle çözülebileceği, yan etkilerle mücadele konusundaki makalemizi okumak için bir süre alacağı belirtilmelidir.

Azalan Libido / Cinsel İşlev
Uyuşukluk / Yorgunluk
Saç büyümesinde artış / Saç dökülmesinde artış
Kabarık / Hassas Nipeller
Eklem Rahatsızlığı
Sırt Pompaları (Egzersizler sırasında / sırasında sırtta donuk ağrı)
Artan saldırganlık, baş ağrıları, kızarma ve çeşitli diğer taraflar da olabilir.

Özellikler:

coa

Ölçek

Analiz Standardı

Sonuçlar

Açıklama

Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz

Beyaz kristal toz

Erime noktası

223-225 ℃

223-224 ℃

Kurutma kaybı

≤0.5%

% 0.24

Ateşleme Kalıntısı

≤0.1%

% 0.06

tahlil

≥98%

98,46%

Sonuç

Kurumsal Standartlara Uygun Olun

İlgili ürünler:

Vücut Geliştirme Steroid Tozu / Hammadde Hormon Tozu / Kas Steroid Tozu Geliştirir:

Drostanolone Propionate (Masteron p)

CAS: 521-12-0

Drostanolone Enanthate (Masteron)

 CAS: 3381-88-2 

Süperdrol Tozu (metil-drostanolon) Metaksteron

CAS: 3381-88-2

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lisa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

Mucle Büyüme için Sarı Yarı Mamul Enjeksiyon Trenbolone Enanthate

Sarı CAS NO 10161-34-9 Kristal Vücut Trenbolone Toz

Yüksek Deneyi CAS ile enjekte edilen 17-beta-Trenbolone Toz Trenbolone baz 10161-33-8

Yağ Sıvı Enjeksiyonu Trenbolon Tozu Enanthate Anabolik Steroid Kaynağı TREN E 200 mg / ml

% 99 IR Dedektör CAS ile Trenbolone Steroidler Parabolan Toz No 23454-33-3

Aromatize edici Primoteston Depo Primobolan Enanthate Yağ Bazlı Enjekte Edilen Steroid

Trenbolone Asetat steroidleri toz tren tozu Trenbolone Tozu Hormon İlaçlar Anabolik Ajanlar