Shenzhen Haiwen Biyoteknoloji Co., Ltd. , Çin'de Ham Steroidler Tozu, yarı mamul yağlar, Bitmiş Sıvı, HGH, Peptitler ve YEREL ANESTETİK İLAÇLARIN İMALATIDIR.

Satış & Destek
Teklif isteği -
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfaÜrünlerTrenbolone toz

Anaboli Steroid Hormonları Trenbolon Bazlı Steroidler Toz Kas Yapısı% 98 CAS 10161-33-8

Ben ambalaj Eğer sağduyulu ve mükemmel yapmak olduğunu ürünlerimi aldık, gerçekten .ı en kısa sürede sizden daha fazla sipariş edecek beni hayrete. Tks!

—— Robet--Australia

Sizinle birçok kez işbirliği yaptım, ürün kaliteniz çok iyi, bu yüzden hala sizden ürün satın alıyorum. teşekkür ederim

—— Richard---American

Merhaba dostum, en iyi fiyat ve yüksek saflıkta ürün benim ülkemde çok fazla rekabet olduğunu, bu kadar kar yapmama izin verin, benim müşteriler gerçekten gibi çoğu .tks

—— Johnson---Canada

Ben sohbet şimdi

Anaboli Steroid Hormonları Trenbolon Bazlı Steroidler Toz Kas Yapısı% 98 CAS 10161-33-8

Anaboli Steroid Hormonları Trenbolon Bazlı Steroidler Toz Kas Yapısı% 98 CAS 10161-33-8 supplier Anaboli Steroid Hormonları Trenbolon Bazlı Steroidler Toz Kas Yapısı% 98 CAS 10161-33-8 supplier Anaboli Steroid Hormonları Trenbolon Bazlı Steroidler Toz Kas Yapısı% 98 CAS 10161-33-8 supplier

Büyük resim :  Anaboli Steroid Hormonları Trenbolon Bazlı Steroidler Toz Kas Yapısı% 98 CAS 10161-33-8

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Shenzhen, Çin
Marka adı:Haiwen
Sertifika:GMP,SGS,ISO,KOSHER
Model numarası:10161-33-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:10 gram
Fiyat:Negotiable
Ambalaj bilgileri:1kg / çanta veya gerekli
Teslim süresi:24hours içinde ödeme aldıktan sonra
Ödeme koşulları:MoneyGram, Western Union, T / T
Yetenek temini:5000kg / ay
Detaylı ürün tanımı
Saflık: % 99 Kalite standardı: USP EP
Kullanım: Güçlü bir androjenik / anabolik steroid anahtar kelimeler:: Anaboli Steroid Hormonları Trenbolon Bazlı Steroidler Tozu
İşlev:: Anaboli Steroid Hormonları Trenbolon Bazlı Steroidler Tozu

Anaboli Steroid Hormonları Trenbolon Tabanı 98% CAS 10161-33-8 Kas Yapısı Steroidleri Tozu

Ester içermeyen Trenbolone Base, gezegendeki en anabolik steroidlerden biridir ve birkaç farklı çeşidi vardır. İkisi çok yaygın. Tren E ve Tren A var. Aynı hormonları var, ancak farklı davranıyorlar, sisteminizde kalmaları ve kuvvetlerinde farklılaşmaları için farklı zamanları var.

Hızlı Ayrıntılar:

Ürün adı: Trenbolone

Diğer Ad: Trenbolone; Estra-4,9,11-trien-3-on, 17b-hidroksi- (7CI, 8C1); (+) - Trenbolon; 17b-hidroksiöstra-4,9,11-trien-3-on; 17b-Trenbolone, 9,10,11,12-Dehidro-19-nortestosteron; RU2341, Estra-4,9,11-trien-3-on, 17-hidroksi-, (17b) -; Trienbolone; b- Trenbolone

CAS sicil numarası: 10161-33-8

Moleküler formül: C18H22O2

Moleküler ağırlık: 270.37

Tahlil:% 99

Görünüm: Açık sarı kristal toz

Üretici: Quanao

Kullanım Şekli: Kas gelişimi için kullanılabilir. Trenbolone kelimenin tam anlamıyla geleneksel ve ticari olarak temin edilebilen en güçlü anabolik steroiddir. Trenbolone, şiddetli bir söylenti, yanlış anlama ve tasavvuf örtüsünden muzdarip olan son derece güçlü, etkileyici ve çok yönlü bir anabolik steroiddir.

Uygulamalar:

Trenbolone tabanı çok güçlüdür, ancak bu yaygın steroidin etrafını saran birçok mit vardır. Bazıları doğrudur, ancak çoğu büyük ölçüde abartılıdır. Tren E ile ilgili birçok bilgi var, ancak doğru bilgileri alabilmek için sıfırdan başlamalısınız.

Trenbolone Baz Nedir?


Birçok tartışma, miligram için miligram alırken, Tren A kullanırken kullanıcıların daha iyi sonuçlar aldığını söylüyor. Tren A, Tren E'den daha yüksek bir güce sahiptir. Tren E, Tren A'dan daha kısa bir estere sahiptir. Ancak çoğu insan, Tren A'dan daha yüksek miligram dozuna sahip daha fazla Tren E alır.

Trenbolone Kullanıcı Yorumları ve Sonuçları Çıkış.

Tren A, 50 g ila 100 mg dozlarında mevcuttur. Tren E, 200mg dozlarında mevcuttur. Tren A'nın en yaygın dozajlarının çoğu, günde yaklaşık 200 ila 400 mg olan her gün 50 mg ila 100 mg arasındadır. Bu nedenle, Tren E çok daha yüksek bir dozajdır, çünkü her gün yaklaşık 400 ila 600 alırsınız. Bu, Trenbolone baz varyantları arasında büyük bir fark var.

Testosteron Üzerine Trenbolone Etkileri

Bazı Proviron ve HCG ile Trenbolone baz kullanıyorsanız, testosteron üretiminizi durduramayacağınız doğru mu? Bu aptalca bir varsayım çünkü bir anabolik steroidin olduğu her şeye aykırı. Tren E, testosteron üretimini durdurur ve çok sert bir şekilde yapar. Herhangi bir Tren türünü kullanırken her zaman testosteron ile desteklemelisiniz. Pek çok insan bunu yapmaktan hoşlanmıyor çünkü Tren aromatize edebilir, size adam göğüsleri verebilir ve suyu elinde tutabilir.

Trenbolone bazı aromatizasyona neden olmaz, bu da bazı kişilerin Proviron ve HCG kullanarak testosteron seviyelerini yükseltebileceklerini sandıkları anlamına gelir. Testosteron ile takviye etmek zorunda olmadıklarını varsayıyorlar. Ancak bu kötü bir varsayımdır. Bunun nedeni, Tren E'nin aromatizasyona neden olmaması, ancak progesteronik özellikleri nedeniyle size insan göğüsleri verebilir. Ancak bir aromataz inhibitörü kullanıyorsanız bundan kaçınmanız mümkün olabilir.

Ayrıca, testosteron aromatizasyona neden olur ve insan göğüslerine ve retansiyonuna neden olabilir, ancak bir aromataz inhibitörü kullanıyorsanız ve iyi bir diyet yerseniz, bunların hepsi önlenebilir. Evet, HCG kullanıyorsanız ve bir sürü Proviron aldıysanız ve düşük miktarda bir Tren aldıysanız, testosteron seviyelerinizi koruyabilirsiniz. Ancak bunun gerçekten işe yarayacağına dair bir kanıt yok. Muhtemelen hala daha düşük aralıkta olan bir testosteron seviyesine sahip olacaksınız. Ne yazık ki, Tren, testosteron üretim seviyenizi düşürecek veya durduracak. Sonucu diğer bileşiklerle ne kadar manipüle etmeye çalıştığınızın önemi yoktur. En iyi Trenbolone yığınları ve döngü dozajları için önerilerimiz burada.

Deca ile İstifleme Tren

Trenbolone tabanını steroid Deca Durabolin ile istifleyebilir misiniz yoksa birleştirilmemeleri gerektiği doğru mu? Aynı şey Tren E ve Equipoise için de söylenir ve bu da bir efsanedir. Bu nedenle, Tren E ve Deca'yı birlikte bir döngüde kullanabilirsiniz ve zarar vermemeli ve mükemmel sonuçlar vermelidir. Vücudunuz biri ile diğeri ile iyi çalışmayacak. Bu iş böyle değil. Neden birçok insan bunun bir problem olacağını düşünüyor?

Temel olarak, bunları aynı döngüye koyduğunuzda ve testosteron eklediğinizde, bu, yarışmayı seven çoğu vücut geliştirmeci için en yaygın sezon dışı döngülerden biridir. 12 hafta boyunca Deca, son 8 hafta boyunca Tren E ve 20 hafta boyunca testosteron kullanımı çok yaygın bir döngüdür. Bu kombinasyon size çok iyi sonuçlar verecektir.

Trenbolone Baz Steroidler Nasıl Kullanılır?

Tren Base'in hemen hemen her şey için kullanılabilecek bir anabolik steroid olduğu söylendi. Testosteron, bu iddiada bulunabilecek sadece diğer anabolik steroidlerle ilgilidir. Trenbolone sadece herhangi bir çevrimde kullanılabilir. Ayrıca hemen hemen başka bir bileşiği de bir yığın halinde kullanabilirsiniz. Ancak bu bileşiklerden birinin testosteron olduğundan emin olmalısınız.

Ancak ester içermeyen Trenbolone bazında, cinsel ilişkinizi kaybedebileceğiniz testosteron kontrolünde bulunan diğer şeyler vardır. Sonuç olarak, cinsel dürtülerini kaybetmemek için tek başına kullanmaktan hoşlananlar var. Ancak, TRT olarak bilinen Testosteron tedavisi yerine de kullanabilirsiniz. Her hafta 100mg alın ve bu vücudunuzun Tren kullanımıyla başa çıkmasına yardımcı olacaktır.

Trenbolone Base Yan Etki Raporu Trenbolone Base kullanımının yıllarca kanıtlandığı kesin olarak steroid mesaj panolarında ortaya çıkan kesin yan etkiler. Yan etki görülmediği takdirde kalitesiz bir ürün olduğuna dair yaygın bir inançtır. Bu düşünce en iyi biçimde saçmadır. Trenbolone, çok güçlü olsa da, başka bir boyuttan bazı yabancı steroid değildir. Başlıca erkek androjen testosteronunun değiştirilmiş formülasyonu olan Nandrolone'un değiştirilmiş bir şekli olduğunu unutmayın.
Trenbolon'un olası yan etkileri, herhangi bir anabolik steroidin veya bunun en az yan etkisine sahip olmadığı için gerçeğe orantısızdır. Trenbolone Asetat'ın birçok olası yan etkisi kontrol edilebilir ve diğer anabolik steroidlere karşılık gelir. Genetik yatkınlıklar ve bireysel hassasiyet, Tren'in olası yan etkileri için belirleyicidir. Bununla birlikte, duyarlılığı olanlar için, Trenbolone hormonuna özgü cevap yan etkileri olarak adlandırılan bir gruplamaya dikkat edin.

Özellikler:

Ürün adı

Trenbolone Baz

Açıklama

Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz

Beyaz toz

tahlil

98.00% min

% 98.3

Kurutma kaybı

% 0.5 maksimum

% 0.2

Erime noktası

165 ~ 175 ° C

171.5 ° C

Ateşleme Kalıntısı

% 0.10 maks

% 0.03

Rekabet avantajı:

1. Guangzhou Quanao Chemical Co, Ltd 10 yılı aşkın bir süredir Çin'de profesyonel bir ham toz fabrikasıdır, tüm tozlar doğrudan fabrikaya tedarik edilmektedir.

2.ürünlerimiz her ay 100kgs üzerinde, Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Avustralya, Japonya, Kore ve diğer birçok ülkeye ihraç var.

3. Professional ekibi paket ve sevkiyat için özel ve gümrük kodu 24hours izleme koduna bakarak garantili geçmek. % 100 İngiltere, Norveç, Polonya, İspanya, ABD, Kanada, Brezilya'ya; % 98'i Almanya, Rusya, Avustralya ve Yeni Zelanda'ya geçti.

4. tozların çoğu stokta, ücretli örnekleri mevcuttur, 24 saat içinde sevk edilebilir.

5. Yüksek kalite, iyi fiyat, hızlı ve güvenli teslimat. DHL tarafından nakliye, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS, vb.

Biz her zaman iyi bir ortak olacak, lütfen ilgileniyorsanız daha fazla ürün için firmamız web sitesini ziyaret edin.

Anahtar Kelimeler:

Trenbolone Baz Tren Baz Tren Trenbolone

Steroid Trenbolone Enanthate Tozu Kullanan Sporcular

Vücut Geliştirme Takviyeler Steroidler

Östrojen Karşıtı Steroidler

Ham Steroid Tozu

Anabolik Steroid Hormonları

İlgili ürünler:

Vücut Geliştirme Steroid Tozu / Ham Trenbolon Tabanı Tren Tabanı Tren Trenbolon Tozu / Kas Steroid Tozunu Geliştirir:

Trenbolone tabanı

CAS: 10161-33-8

Trenbolone asetat (Finaplix)

CAS: 10161-34-9

Trenbolone enanthate (Parabolan)

CAS: 472-61-546

Trenbolone Hexahydrobenzyl Carbonate

CAS: 23454-33-3

Metiltrienolon (Metribolone)

CAS: 965-93-5

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lisa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

Mucle Büyüme için Sarı Yarı Mamul Enjeksiyon Trenbolone Enanthate

Sarı CAS NO 10161-34-9 Kristal Vücut Trenbolone Toz

Yüksek Deneyi CAS ile enjekte edilen 17-beta-Trenbolone Toz Trenbolone baz 10161-33-8

Yağ Sıvı Enjeksiyonu Trenbolon Tozu Enanthate Anabolik Steroid Kaynağı TREN E 200 mg / ml

% 99 IR Dedektör CAS ile Trenbolone Steroidler Parabolan Toz No 23454-33-3

Aromatize edici Primoteston Depo Primobolan Enanthate Yağ Bazlı Enjekte Edilen Steroid

Trenbolone Asetat steroidleri toz tren tozu Trenbolone Tozu Hormon İlaçlar Anabolik Ajanlar