Shenzhen Haiwen Biyoteknoloji Co., Ltd. , Çin'de Ham Steroidler Tozu, yarı mamul yağlar, Bitmiş Sıvı, HGH, Peptitler ve YEREL ANESTETİK İLAÇLARIN İMALATIDIR.

Satış & Destek
Teklif isteği -
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfaÜrünlerLokal Anestezik İlaçlar

Spinal Anestezi için Tetrakain hidroklorür İlaç Ara

Ben ambalaj Eğer sağduyulu ve mükemmel yapmak olduğunu ürünlerimi aldık, gerçekten .ı en kısa sürede sizden daha fazla sipariş edecek beni hayrete. Tks!

—— Robet--Australia

Sizinle birçok kez işbirliği yaptım, ürün kaliteniz çok iyi, bu yüzden hala sizden ürün satın alıyorum. teşekkür ederim

—— Richard---American

Merhaba dostum, en iyi fiyat ve yüksek saflıkta ürün benim ülkemde çok fazla rekabet olduğunu, bu kadar kar yapmama izin verin, benim müşteriler gerçekten gibi çoğu .tks

—— Johnson---Canada

Ben sohbet şimdi

Spinal Anestezi için Tetrakain hidroklorür İlaç Ara

Spinal Anestezi için Tetrakain hidroklorür İlaç Ara supplier Spinal Anestezi için Tetrakain hidroklorür İlaç Ara supplier Spinal Anestezi için Tetrakain hidroklorür İlaç Ara supplier Spinal Anestezi için Tetrakain hidroklorür İlaç Ara supplier

Büyük resim :  Spinal Anestezi için Tetrakain hidroklorür İlaç Ara

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Simeiquan
Sertifika:ISO 9001
Model numarası:CAS: 50-41-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:10KG
Fiyat:USD 1-10 / kg
Ambalaj bilgileri:Ambalaj müşteri istekleri doğrultusunda
Teslim süresi:3 iş günü içinde
Ödeme koşulları:Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini:6000kg / ay
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 50-41-9 EINECS: 200-035-3
MF: C32H36ClNO8 MW: 300,82
Erime noktası: 149 ° C Görünüm: Beyaz kristal toz
E-posta: Roy@yccreate.com

Spinal anestezi için Tetracaine hidroklorür Lokal Anestezik İlaçlar İlaç Ara Maddeleri

Alias:

Tetracaine hidroklorür

Tahlil (HPLC ile):

99

CAS NUMARASI.:

50-41-9

Saflık:

% 99

Ürün adı:

Acı KarşıtıAnestetik Anodyne

Uygulama:

Erkekler

Hızlı Detay:

1. CAS: 50-41-9
2. EINECS: 200-035-3
3. Tahlil:% 98'den fazla.
4. MF: C32H36CINO8

CAS 94-09-7 Americaine Anestezik Anodyne Benzocaine / Etil 4-Aminobenzoat


5. Karakter: suda serbestçe çözünür, alkolde çözünür ve pratikte eterde çözünmez.

6. Kullanımı: Tetracaine hidroklorür (CAS NO.136-47-0), spinal anestezi için kullanılır.

Açıklama:

Tetracaine hidroklorür bir kalsiyum kanalı protein inhibitörüdür ve sarkoplazmik retikulumdan gerilime duyarlı Ca2 + salınımını engeller.

Ürün Açıklaması:

Tetracaine hidroklorür (TCH) güçlü lokal anesteziklerden biridir. Tetrakain hidroklorürün sodyum N-klorobenzensülfonamid (kloramin-B veya CAB) tarafından oksidasyonunun kinetik bir çalışması, 303 K'da HCI04 ortamı içerisinde gerçekleştirilmiştir. asit konsantrasyonunu düzenler. Ortamın dielektrik sabitinin azalması, metanol eklenerek oranı arttırdı. İyonik gücün değişmesi ve benzensülfonamid veya NaCl ilavesinin oranı üzerinde önemli bir etkisi yoktur. Reaksiyon farklı sıcaklıklarda çalışıldı ve aktivasyon parametreleri değerlendirildi. Reaksiyonun stokiyometrisi 1: 5 olarak bulundu ve oksidasyon ürünleri spektral analiz ile tanımlandı. CAB'ın konjuge serbest asidi C6H5S02NHCl, reaktif oksitleyici türler olarak kabul edilir. Gözlemlenen sonuçlar makul mekanizma ile açıklanmış ve ilgili oran kanunu çıkarılmıştır.

Uygulamalar:

Lokal anestezikler, sinir impuls iletiminin geri dönüşümlü blokajını üreten ilaçlardır. Doğrudan sodyum iyon akışını inhibe eden sodyum kanallarındaki spesifik alıcılara etki ederler. Membranın depolarizasyonundan kaçınmak için lokal anestezikler değerlidir. P-aminobenzoik asidin bir esteri olan tetrakain hidroklorür [2-dimetilaminoeti-4-n-butilaminobenzoat hidroklorür, TCH], lokal anestezik olarak yaygın bir şekilde kullanılmıştır ve spinal anestezi için uzun süredir kullanılan bir ajandır. Biyomedikal araştırmada, TCH, hücre içi depolardan kalsiyum salımını kontrol eden kalsiyum salım kanallarının (ryanodin reseptörleri) işlevini değiştirmek için kullanılır. TCH, kanal fonksiyonunun allosterik bir engelleyicisidir. Düşük konsantrasyonlarda, TCH, spontan kalsiyum salınım olaylarının önlenmesine neden olurken, yüksek konsantrasyonlarda, TCH blokları tamamen salınır. Dolayısıyla tetrakain hidroklorür, ilaç endüstrisindeki önemli ilaçlardan birini oluşturur. Literatür taramasından sonra, TCH'nin oksidasyon kinetiği hakkında herhangi bir oksidan ile ilgili bilgi bulunmadığını tespit ettik. Bu nedenle unvan incelemesi yapıldı.

N-haloaminlerin kimyasının çeşitli yapıları, bazlar, nükleofiller ve nutrenoidler gibi hareket eden halonium katyonları, hipohalitler ve N-anyonları gibi türlerin kaynakları olarak hareket etme yeteneklerinin bir önemidir. Hafif oksidanlar gibi davranırlar ve birkaç grubun kısmi oksidasyonu için uygundurlar. Sonuç olarak, bu reaktifler, bir dizi moleküler dönüşümü zorlaştıran fonksiyonel grupların bir seçimi ile reaksiyona girer. Genel olarak, monohaloaminler iki elektron değişikliğine maruz kalırken dihaloaminler dört elektronlu oksidanlardır. İndirgeme ürünleri, ilgili sülfonamid ve NaCl veya HCl'dir. Bu bileşik sınıfının üstün üyesi, kloramin-T (CAT) ve diğer üye, kloramin-B'dir (sodyum N-klorobenzensülfonamid veya CAB). CAT ve CAB'deki N-Cl bağı oldukça polardir ve bu nedenle bu iki bileşik oldukça güçlü elektrofillerdir, çünkü klor bu reaksiyonlarda Cl + olarak ayrılır. CAT, çeşitli organik ve inorganik substratların oksidasyonu için kullanılmıştır ve oksidasyon mekanizmaları kinetik olarak iyi araştırılmıştır. Ancak literatürde CAB kullanımı ile ilgili yetersiz bilgi bulunmaktadır. CAB, analog CAT'inden biraz daha yüksek aktif klor içeriği olan stabil bir bileşiktir. CAB, hafif bir oksidan olarak önem kazanmaktadır ve bu nedenle, CAB reaksiyon modellerinin spesifikasyonu hakkında daha iyi bilgi sahibi olmak ve redoks kimyasının çözelti içinde kastedilmesi için CAB ile çalışmanın uzatılması için önemli bir kapsam vardır.

Mevcut bilgilerin ışığında ve genel olarak organik kloraminlerle oksidasyon çalışmaları ve özellikle tıbbi bileşiklerle ilgili çalışmaların devamında mevcut araştırmalar yapılmıştır. Bu çalışmanın temel amaçları (i) makul mekanizmaları açıklamak, (ii) uygun oran yasalarını belirlemek ve (iii) çeşitli reaktif türleri belirlemektir.

Rekabet avantajı:


Biz steroid tozları konusunda uzmanlaşmış ve nakliye düzenlemek için profesyonel lojistik şirketleri var. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, güvenli nakliye ve saygılı satış sonrası servis, dünyanın her yerindeki müşterilerin güvenini ve övgüsünü kazanıyor.

İlgili ürünler:

Kilo Verme İlaçları

lorkaserin

CAS: 616202-92-7

Lorcaserin Hidroklorür

CAS: 846589-98-8

zopiclone

CAS: 43200-80-2

Dekstrometorfan Hidrobromid

CAS: 125-69-9

L-triiyodotironin

CAS: 55-06-1

Levotiroksin Sodyum

CAS: 25416-65-3

y-Butirolakton

CAS: 96-48-0

2,4-dinitrofenol

CAS: 51-28-5

Spinal anestezi için Tetracaine hidroklorür İlaç Ara MaddeleriSpinal anestezi için Tetracaine hidroklorür İlaç Ara Maddeleri

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lisa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

Güvenlik Lidokain Tabanı Lokal Anestezik İlaçlar Ağrı kesici API'ler için 137-58-6

% 99 Lokal Anestezik İlaçlar 132112-35-7 için Ropivakain hidroklorür

Spinal Anestezi için Tetrakain hidroklorür İlaç Ara

Tıp Sınıf İlaç Ara Prokain hidroklorür Toz 51-05-8

CAS 73-78-9 Lidokain HCl ve Lidokain hidroklorür Kabarık Döngüsü Steroid Kesme

Phenacetin İlaç Ara Lokal Anestezik İlaçlar BP Sınıf İltihap Analjezik

Antiemetik 69-09-0 Lokal Anestezik İlaçlar Klorpromazin hidroklorür