Shenzhen Haiwen Biyoteknoloji Co., Ltd. , Çin'de Ham Steroidler Tozu, yarı mamul yağlar, Bitmiş Sıvı, HGH, Peptitler ve YEREL ANESTETİK İLAÇLARIN İMALATIDIR.

Satış & Destek
Teklif isteği -
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfaÜrünlerAnabolik Androjenik Steroidler

Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250

Ben ambalaj Eğer sağduyulu ve mükemmel yapmak olduğunu ürünlerimi aldık, gerçekten .ı en kısa sürede sizden daha fazla sipariş edecek beni hayrete. Tks!

—— Robet--Australia

Sizinle birçok kez işbirliği yaptım, ürün kaliteniz çok iyi, bu yüzden hala sizden ürün satın alıyorum. teşekkür ederim

—— Richard---American

Merhaba dostum, en iyi fiyat ve yüksek saflıkta ürün benim ülkemde çok fazla rekabet olduğunu, bu kadar kar yapmama izin verin, benim müşteriler gerçekten gibi çoğu .tks

—— Johnson---Canada

Ben sohbet şimdi

Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250

Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 supplier Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 supplier Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250 supplier

Büyük resim :  Erkek Geliştirme Oral Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Sustanon 250

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Simeiquan
Sertifika:ISO9001
Model numarası:Sustanon 250

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:40 "
Fiyat:Negotiable
Ambalaj bilgileri:1kg folyo çanta ya da gereği olarak
Ödeme koşulları:Western Union, para gram, T / T
Yetenek temini:120kg / ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Testosteron Sustanon 250 diğer adı: Sustanon 250; Testosteron harmanı; Testosteron Sustanon; Sustanon
Yapılmış: Çin E-posta:: Maisie@ycphar.com
Skype: mercya.wu Tahlil: ~ 102.0% 97.0%

Erkek Geliştirme İçin Anabolik Androjenik Steroidler Oral Anabolik Steroidler Testosteron Sustanon 250


1. Hızlı Detay:

1. Diğer ad: omnadren; Sustanon; omnis; testosteron karışımı; karışık testosteron
2. Sustanon testosteron ile karıştırılır
3. Ana bileşenler: Testosteron Propiyonat, Testosteron Fenilpropiyonat, Testosteron izokaproat, Testosteron Dekanoat.
4. Renk: beyaz off-beyaz
5. Kullanım: Bu esterler Sustanon'u bugün mevcut olan en uzun süreli steroid bileşiklerden biri yapar. Boyuta koymak ve kas gücünü artırmak için ideal bir bileşiktir.

Ürün adı

Sustanon 250 Fabrikası Temini

Diğer adı

Testosteron Karışımı; Testosteron Sustanon; Sustanon

tahlil

~ 102.0,% 97.0,%2. Ürün açıklaması:

Sustanon 250, dört testosteron esteri testosteron propiyonat, testosteron fenilpropiyonat, testosteron izokaproat ve testosteron dekanoatın bir karışımıdır. Bu esterler Sustanon'u bugün mevcut olan en uzun süreli steroid bileşiklerden biri yapar. Boyuta koymak ve kas gücünü artırmak için ideal bir bileşiktir.
Sustanon, jinekomasti ve su tutma gibi östrojenik yan etkiler üzerinde de nispeten hafiftir. Sustanon vücutta bir ay boyunca aktif kalsa da, dengeli bir testosteron seviyesini korumak için haftada 250 mg ila 1000 mg doz verilmesi önerilir.
Daha yüksek dozlarda östrojenik etkiler şiddetli olabilir ve Nolvadex veya Proviron gibi anti-östrojenler tavsiye edilir. Sustanon almak, vücudun doğal testosteron üretimini de azaltacaktır, bu nedenle döngü sonrası bir HCG veya Clomid tedavisi de istenmektedir.
Sustanon 250, Organon tarafından geliştirilen, yağ bazlı enjekte edilebilir bir testosteron karışımıdır. Tipik olarak dört farklı testosteron ester içerir: Testosteron propiyonat (30 mg); testosteron fenilpropiyonat (60 mg); testosteron izokaproat (60mg); ve testosteron dekanoat (100 mg), daha düşük dozda bir versiyon da üretilmesine rağmen. Akıllıca tasarlanmış “testosteron” olan Sustanon, testosteronun hızlı ve genişletilmiş bir şekilde salınmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu üründeki propiyonat ve fenilpropiyonat esterler, ilk dört gün içinde dolaşıma serbest bırakılarak hızlı bir şekilde kullanılır. Kalan esterlerin salınması daha yavaştır, vücutta yaklaşık iki ve üç hafta aktif kalırlar (sırasıyla).
Tüm testosteron ürünlerinde olduğu gibi Sustanon, belirgin androjenik aktiviteye sahip güçlü bir anaboliktir. Ağırlıklı olarak yüksek hacimli ve kas kütlesinde iyi kazançlar sağlayan kabarık bir ilaç olarak kullanılır. Testosteronun doğası gibi östrojene dönüşmesine rağmen, bu enjekte edilebilecek durumun siyonyon veya enantattan biraz daha fazla tolere edilebilir olduğu belirtilmektedir. Ancak bu gözlemler sadece zamanlama meseleleridir. Sustanon ile, testosteronun kan seviyeleri daha yavaş artıyor, bu yüzden yan etkiler o kadar hızlı ayarlanmadı. Bununla birlikte, eşit kan hormonu seviyeleri için, testosteron, estere bakılmaksızın eşit olarak parçalanacaktır. Ayrıca östrojen ile korelasyon gösterdiğinde, östrojeni en aza indirmeye yönelik adımlar atılmadığı sürece, su tutma Sustanon ile fark edilebilir.
Birçok kişi Nolvadex & Proviron kombinasyonunu kullanmayı sever, diğerleri ise östrojenle ilişkili yan etkileri kontrol etmek için Arimidex, Femara veya Aromasin gibi bir anti-aromataz kullanır.
Güçlü bir androjen olmak, tipik yan etkileri bekleyebiliriz. Bu yağlı cilt, sivilce vücut / yüz saç büyüme ve erken saçsız içerir. Proscar / Propecia ilavesi, testosteronun DHT'ye (dihidrotestosteron) dönüşümünü sınırlayacağından bu gibi yan etkileri en aza indirebilmelidir. Sustanon ayrıca doğal testosteron üretimini oldukça hızlı bir şekilde bastırır. Hormon çökmesini önlemek için HCG ve / veya Clomid / Nolvadex kullanımı bir devrin sonunda gereklidir. Unutmayın, Sustanon, son enjeksiyonunuzdan bir ay sonra vücutta aktif kalacaktır. Steroid kesildikten hemen sonra siklus sonrası ilaç tedavisine başlamanız çok etkili olmayacaktır. Bunun yerine, HCG veya Clomid / Nolvadex, kan androjen seviyelerinin önemli ölçüde düştüğü noktaya yakın olana kadar üç hafta gecikmeli olmalıdır.
Sustanon 250 muhtemelen enjekte edilebilir testosterondan sonra en çok aranandır. Ancak bunun, bu testosteron kombinasyonunun alışılmadık bir potansiyeli nedeniyle olmadığını vurgulamalıyım (ancak esterlerin sadece testosteron salınımını etkilediğini unutmayın), ancak dört farklı esterin bir “yığını” çok iyi bir satış noktası olduğu için. Çoğu durumda, enanthate ile paranızın karşılığını daha çok alırsınız, bu yüzden süslü yığının sizi kandırmasına izin vermeyin. Ancak Sustanon, ABD karaborsasında hala çok bol ve satıcının raflarında uzun süre kalmıyor. Aslında bu steroid için yüksek talep, özellikle Meksika'daki veteriner firmalar tarafından üretilmesine yeni bir ilgi duydu.

Sustanon 250, Organon tarafından geliştirilen, yağ bazlı enjekte edilebilir bir testosteron karışımıdır. Tipik olarak dört farklı testosteron ester içerir: Testosteron propiyonat (30 mg); testosteron fenilpropiyonat (60 mg); testosteron izokaproat (60mg); ve testosteron dekanoat (100 mg), daha düşük dozda bir versiyon da üretilmesine rağmen.

Akıllıca "tasarlanmış" bir testosteron olan Sustanon, testosteronun hızlı ancak genişletilmiş bir salınımını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu üründeki propiyonat ve fenilpropiyonat esterler, ilk dört gün içinde dolaşıma serbest bırakılarak hızlı bir şekilde kullanılır. Kalan esterlerin salınması daha yavaştır, vücutta yaklaşık iki ve üç hafta aktif kalırlar (sırasıyla).

Tüm testosteron ürünlerinde olduğu gibi Sustanon, belirgin androjenik aktiviteye sahip güçlü bir anaboliktir. Ağırlıklı olarak yüksek hacimli ve kas kütlesinde iyi kazançlar sağlayan kabarık bir ilaç olarak kullanılır. Testosteronun doğası gibi östrojene dönüşmesine rağmen, bu enjekte edilebilecek durumun siyonyon veya enantattan biraz daha fazla tolere edilebilir olduğu belirtilmektedir. Ancak bu gözlemler sadece zamanlama meseleleridir.

Sustanon ile, testosteronun kan seviyeleri daha yavaş artıyor, bu yüzden yan etkiler o kadar hızlı ayarlanmadı. Bununla birlikte, eşit kan hormonu seviyeleri için, testosteron, estere bakılmaksızın eşit olarak parçalanacaktır. Ayrıca östrojen ile korelasyon gösterdiğinde, östrojeni en aza indirmeye yönelik adımlar atılmadığı sürece, su tutma Sustanon ile fark edilebilir.

Birçok kişi Nolvadex & Proviron kombinasyonunu kullanmayı sever, diğerleri ise östrojenle ilişkili yan etkileri kontrol etmek için Arimidex, Femara veya Aromasin gibi bir anti-aromataz kullanır.

3. Şartname:

Testosteron Karışımı
Takma Ad: Sustanon 250; Omnadren
Saflık: 3: 6: 6: 10
Görünüş: beyaz kristalloid toz.
Soğutma tasarrufu: Oda sıcaklığının 20 santigrat dereceden fazla aglomere olması veya 30 santigrat derecenin bir sıvı haline getirilmesi.
Sustanon testosteron ile karıştırılır
Ana bileşenler: Testosteron Propiyonat, Testosteron Fenilpropiyonat, Testosteron izokaproat,

Testosteron Decanoate.
1, Bir tür 250 gram pulvis: Testosteron Propiyonat 30 gram, Testosteron Fenilpropiyonat 60 gram, Testosteron izokaproat 60 gram, Testosteron Dekanoat 100 gram.
2, Başka bir tür 250 mg enjeksiyondur: Testosteron Propiyonat 30 mg; Testosteron Fenilpropiyonat 60 mg; Testosteron izokaproat 60 mg ve Testosteron Decanoat 100 mg'dır.

Testosteron Steroidleri
Testosteron
Testosteron Enanthate
Testosteron Asetat
Testosteron Propiyonat
Testosteron Cypionate
Testosteron Fenilpropiyonat
Testosteron İzokaproat
Testosteron Decanoate
Testosteron Sustanon 250
Testosteron Undecanoate
17α-metil-1-Testosteron
Metiltestosterone
Turinabol
Oralturinabol
Mestanolone
Stanolon (Androstanolone)
Mesterolone (Proviron)
Fluoksimesteron (Halotestin)


4. Bilgi Ekleme:

1) Soruşturma İletişim
E-posta: maisie@ycphar.com
Çince: Bayan Wu + 86-18038176801
İngilizce: Mercya + 86-18038176801
Skype: mercya.wu
2) soruşturma cevap süresi
48 saat içinde
3) Sonuç
Alıcı ve satıcı arasında sözleşme yapılacaktır (Shenzhen Biotechnology Com., Ltd), E-posta ile tamamlanabilir, geçerlidir.
4) Ödeme Koşulları
Nihai ödeme koşulları sözleşmede kabul edilecek ve belirtilecektir. Ödeme, T / T, Western Union ve Money Gram ile yapılabilir.
5) Teslim
Ödeme alındıktan ve onaylandıktan sonra, ürünü DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS vb. İle göndeririz.
6) Müşteri Serives
Hizmet merkezimiz ürün ve sipariş durumu hakkında sizinle birlikte çalışacak ve taleplerinizden herhangi birine hizmet edecektir. Şirketimizin iade ve değişim politikası vardır, ayrıntılar için lütfen maisie@ycphar.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.
7) Gizlilik ve Gizlilik Politikası
Şirketimiz kesinlikle müşteri bilgilerini ve sipariş bilgilerini gizli tutacaktır. Gerekirse bir gizlilik sözleşmesi yapılır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lisa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

Vücut geliştirme için beyaz kristal toz Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Propionat

Epiandrosteron Anabolik Androjenik Steroidler Hormon EPI CAS 481-29-8

DHEA Sağlık İlaç Dehidroepiandrosteron Ham Anabolik Androjenik Steroid Toz Nandrolone Decanoate

Saflık% 98.5 Man Vücut Geliştirme İçin Furazabol / Miotolon Anabolik Androjenik Steroidler Tozu

Oxymetholone Petrol Anabolik Androjenik Steroidler Anadrol / Anapolon Beyaz ham toz

Man Sex Enhancement İçin Metiltestosteron Toz Anabolik Androjenik Steroidler Toz

Sağlıklı 1-dehıdrotestosteron Anabolik Androjenik Steroidler CAS 846-48-0 Testi% 98.0