Shenzhen Haiwen Biyoteknoloji Co., Ltd. , Çin'de Ham Steroidler Tozu, yarı mamul yağlar, Bitmiş Sıvı, HGH, Peptitler ve YEREL ANESTETİK İLAÇLARIN İMALATIDIR.

Satış & Destek
Teklif isteği -
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfaÜrünlerAnabolik Androjenik Steroidler

Ham Hormon Anabolik androjenik steroidler, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Enjekte metandienone

Ben ambalaj Eğer sağduyulu ve mükemmel yapmak olduğunu ürünlerimi aldık, gerçekten .ı en kısa sürede sizden daha fazla sipariş edecek beni hayrete. Tks!

—— Robet--Australia

Sizinle birçok kez işbirliği yaptım, ürün kaliteniz çok iyi, bu yüzden hala sizden ürün satın alıyorum. teşekkür ederim

—— Richard---American

Merhaba dostum, en iyi fiyat ve yüksek saflıkta ürün benim ülkemde çok fazla rekabet olduğunu, bu kadar kar yapmama izin verin, benim müşteriler gerçekten gibi çoğu .tks

—— Johnson---Canada

Ben sohbet şimdi

Ham Hormon Anabolik androjenik steroidler, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Enjekte metandienone

Ham Hormon Anabolik androjenik steroidler, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Enjekte metandienone supplier Ham Hormon Anabolik androjenik steroidler, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Enjekte metandienone supplier Ham Hormon Anabolik androjenik steroidler, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Enjekte metandienone supplier Ham Hormon Anabolik androjenik steroidler, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Enjekte metandienone supplier Ham Hormon Anabolik androjenik steroidler, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Enjekte metandienone supplier

Büyük resim :  Ham Hormon Anabolik androjenik steroidler, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Enjekte metandienone

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Simeiquan
Sertifika:ISO9001
Model numarası:72-63-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:40 "
Ambalaj bilgileri:Gizli ve Güvenli Paketler
Teslim süresi:4-7 iş günü
Ödeme koşulları:T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini:50 kg/ay
Detaylı ürün tanımı
Adı: Temini metandienone Fabrikası CA'LARI: 72-63-9
Tahlil: 98 % EINECS: 200-787-2
Moleküler ağırlık: 300.43512

Anabolik Androjenik Steroidler 72-63-9 D-bol Trenbolon Tozu Dianabol, Ham Hormon Metandrostenolon Oral Steroidler

1. Hızlı Detay:

Ürün adı

Metandienone Fabrikası Temini

Diğer adı

Dianabol

CAS sicil numarası

72-63-9

EINECS

200-787-2

Moleküler formül

C20H28O2

Moleküler ağırlık

300,43512

Moleküler yapı

72-63-9 D-bol Trenbolon Tozu Dianabol, Ham Hormon Methandrostenolone Oral Steroidler

Erime noktası

165-166 ° C

Spesifik optik rotasyon

+ 9.3 °

tahlil

% 98

2. Ürün açıklaması:

Dianabol veya D-bol, kas kütlesinde büyük kazanımlar üretebilen güçlü bir steroid bileşiğidir. Aynı zamanda oluşturulan en eski steroid bileşiklerden biridir ve steroid teknolojisindeki düzelme yıllarına rağmen, D-bol hala yaygın olarak kullanılmaktadır. D-bol kullanımının yan etkileri orta derecededir, ancak karaciğer için toksiktir ve yüksek dozlar önerilmez. Dianabol, vücut geliştiricileri ve sporcular tarafından genellikle kas kazancını başlatmak için ya da kazancı korumak için diğer ilaçların çevrimleri arasında bir köprü olarak kullanılır.

Dianabol oral steroid metandrostenolon için eski Ciba markasıdır. Güçlü anabolik ve ılımlı androjenik özellikler sergileyen testosteronun bir türevidir. Bu bileşik ilk kez 1960 yılında kullanıma sunuldu ve hızla tüm spor dallarında en çok kullanılan ve yaygın olarak kullanılan anabolik steroid haline geldi. Bu, hem kullanımı kolay hem de son derece etkili olması nedeniyle olasıdır. ABD'de Dianabol üretimi, bir süredir patlayan, sonra hızla gözden kaybolan meteorik bir geçmişe sahipti. ABD jeneriklerinin sonuncusunun eczane raflarından çıkarıldığı 80'li yılların sonlarında pek çoğu gergindi, tıp topluluğu artık uyuşturucu için meşru bir kullanım bulamadı. Ancak, Dianabol'un 10 yıldan fazla bir süredir ABD pazarından çıkmış olması popülerliğini azaltmadı. ABD'de en çok kullanılan karaborsa oral steroidleri olmaya devam etmektedir. Bu steroidi üreten ülkeler olduğu sürece muhtemelen öyle kalacaktır.

Testosteron ve Anadrol 50'ye benzer şekilde, Dianabol güçlü bir steroiddir, ancak aynı zamanda göze çarpan yan etkileri de beraberinde getirir. Yeni başlayanlar için metandrostenolon oldukça östrojeniktir. Jinekomasti genellikle tedavi sırasında bir endişe kaynağıdır ve kendisini bir döngünün başında (özellikle daha yüksek dozlar kullanıldığında) oldukça erken gösterebilir. Aynı zamanda, su tutma belirgin bir problem haline gelebilir, bu da hem subkutan su hem de yağ oluşumunda belirgin bir kas tanımı kaybına neden olur. Hassas kişiler bu nedenle Nolvadex ve / veya Proviron gibi bir anti-östrojen ilavesiyle östrojeni kontrol altında tutmak isteyebilirler. Daha güçlü ilaçlar Arimidex, Femara veya Aromasin (antiaromatase) mevcutsa daha iyi bir seçim olacaktır.

Ek olarak, androjenik yan etkiler bu maddede sık görülür ve yağlı cilt, akne ve vücut / yüz kıllarının büyümesini içerebilir. Saldırganlık, bunun gibi güçlü bir steroidle de arttırılabilir, bu nedenle bir döngü boyunca eğiliminizin daha kötü yönde değişmesine izin vermemeniz akıllıca olacaktır. Dianabol ile erkek tipi kellik durumunu kötüleştirme olasılığı da vardır. Hassas kişiler bu nedenle bu ilacı önlemek ve Deca-Durabolin gibi daha hafif bir anabolik kullanmayı tercih edebilir. Dianabol, 5-alfa redüktaz anzimi (testosteronun dihidrotestosterona dönüştürülmesinden sorumlu olan aynı enzim) ile etkileşerek daha güçlü bir steroid haline dönüşürken, insan vücudunda bunu yapmak için son derece az eğilimi vardır. Androjenik metabolit 5al dihidrometandrostenolon bu nedenle sadece eser miktarlarda en iyi şekilde üretilir. Bu nedenle Proscar / Propecia kullanımı gerçek bir amaca hizmet etmeyecektir.

Orta derecede androjenik olan Dianabol, gerçekten erkeklerle popüler bir steroiddir. Kadınlar tarafından kullanıldığında, güçlü virilizasyon belirtileri elbette olası bir sonuçtur. Ancak bazıları bununla deneyler ve bu steroidin düşük dozlarını (5 mg) yeni kas gelişimi için son derece güçlü bulur. Ne zaman alınsa, Dianabol olağanüstü kütle ve güç kazanımları üretecektir. Etkinliği genellikle testosteron ve Anadrol 50 gibi diğer güçlü steroidlerle karşılaştırılır ve aynı şekilde şişirme amaçları için popüler bir seçimdir. Neredeyse herkese dramatik sonuçlar vermek için günlük 20-40mg'lik bir dozaj yeterlidir. Bazıları dozajda çok daha yüksek girişimlerde bulunur, ancak bu uygulama genellikle daha derin yan etkilere neden olur. Ayrıca bir dizi başka steroidle iyi birleşir. Hafif anabolik Deca-Durabolin ile özellikle iyi bir şekilde karıştırıldığı belirtilmektedir. Birlikte tek başına olağanüstü bir kas ve güç artışı beklenebilir, yan etkiler tek başına Dianabol'dan beklenenden daha kötü değildir. Tüm kitle için enantat gibi uzun süre etkili testosteron esteri kullanılabilir. Bu androjenin benzer şekilde yüksek östrojenik / androjenik özellikleri ile, yan etkiler, böyle bir kombinasyonla aşırı olabilir. Kazançlar da çok iyi olurdu, bu da genellikle kullanıcı için bu kadar çaba harcar. Daha önce tartışıldığı gibi, bu tür bir döngü ile ilişkili yan etkileri azaltmak için yardımcı ilaçlar eklenebilir.

Oral uygulamaya dayanmak için bu bileşik c17 alfa alkillenmiştir. Bu değişikliğin ilacı karaciğer tarafından deaktivasyondan koruduğunu (ilacın hemen hemen kan dolaşımına girmesine izin veren) koruduğunu biliyoruz, ancak bu organ için toksik de olabilir. C17 alfa alkillenmiş maddelere uzun süre maruz kalmak, muhtemelen bazı kanser türlerinin gelişiminde bile gerçek hasara neden olabilir. Güvende olmak için, her enzim boyunca karaciğer enzim değerlerine göz atmak için doktora birkaç kez gitmek isteyebilirsiniz. Ayrıca, gözle görülebilir herhangi bir zarar vermemek için, çevrimler de kısa tutulmalı, genellikle 8 haftadan daha az sürmelidir. Sarılık (safra kanalı tıkanıklığı) genellikle karaciğer sorununun ilk gözle görülür belirtisidir ve dikkat edilmelidir. Vücudun bilirubini işlemesi zor olduğu için bu durum cildin olağandışı sararmasına neden olur. Cilde ek olarak, gözlerin beyazları da açık bir sorun göstergesi olarak sarı renkte olabilir. Böyle bir durumda ilaç derhal kesilmeli ve bir doktor ziyaret edilmelidir. Bu, genellikle kalıcı hasarın önlenebileceği bir noktadır.

Metandrostenolonun, yukarıda tartışılan eklenmiş c17 alfa alkil grubunu içermesi dışında, boldenon (EQ) ile yapısal olarak aynı olduğunu not etmek de ilginçtir. Bu gerçek, bu iki bileşiğin vücutta çok farklı etki gösterdiği için bir steroidin değiştirilmesinin etkisini açıkça ortaya koymaktadır. Başlıca farklılık, Dianabol ile çok daha belirgin gibi görünen östrojenik yan etkiler eğiliminde yatmaktadır. Equipoise'un bu şekilde oldukça ılımlı olduğu bilinir ve bu nedenle kullanıcılar bu ilacı, östrojen karşıtı herhangi bir ihtiyaç duymadan yaygın olarak kullanırlar. Dianabol çok daha östrojenik değildir, çünkü daha kolay aromatizedir, çünkü 17 alfa metil grubu ve C1-2 çift bağ hem aromatizasyon işlemini yavaşlatır. Buradaki sorun metandrostenolonun, normal estradiolden daha biyolojik olarak aktif bir östrojen şekli olan la alfa metilestradiol'e dönüşmesidir. Fakat Dianabol ayrıca, östrojenin anabolizmada önemli bir rol oynadığı fikrini destekleyen boldenona kıyasla kas kütlesi açısından çok daha güçlü görünmektedir. Aslında, boldenon ve metandrostenolon, anabolik olarak potansiyelleri bakımından çok fazla farklılık gösterir; bu ikisi nadiren ilişkilidir. Sonuç olarak, Dianabol kullanımı tipik olarak eğitimin kabarma evreleriyle sınırlıdır, Equipoise ise mükemmel kesim ya da yağsız kütle inşa steroiddir.

Dianabol'ün yarı ömrü, nispeten kısa bir süre olmak üzere sadece yaklaşık 3 ila 4 saattir. Bu, tek bir günlük dozaj çizelgesinin, gün boyunca iniş ve çıkışlarla birlikte farklı bir kan seviyesi üreteceği anlamına gelir. Aynı şekilde kullanıcının, tabletleri gün içinde bölme veya hepsini bir seferde alma seçeneği de vardır. Genel öneri, onları bölmek ve kanınızdaki konsantrasyonu düzenlemeye çalışmaktı. Bununla birlikte, bu, tabletlerin bir kerede alınması durumunda olduğundan daha düşük bir tepe kan seviyesi üretecektir, bu nedenle bu seçenekle bir takas olabilir. Steroid araştırmacısı Bill Roberts ayrıca, her gün steroid hormonu seviyelerinin aşırı abartılmadığı durumlarda yeterli bir süre olduğundan, tek bölümlü bir dozlama programının hipotalamik-hipofiz-testis aksı üzerinde daha az etki yaratması gerektiğini belirtti. Bununla birlikte, bu tür bir döngüde hormonal stabilitenin korunabileceğinden şüpheliyim, ancak anekdot kanıtlarının çoğu zaman genel sonuçlar için daha iyi olması için hala tek günlük dozları desteklediğine dikkat edin. Belki de bu daha iyi bir seçenektir. Kan konsantrasyonunun uygulamadan yaklaşık 1.5 ila 3 saat sonra zirve yapacağını bildiğimizden, tabletlerimizi almak için en iyi zamanı düşünebiliriz. Hapları günün erken saatlerinde, tercihen eğitimden bir süre önce almanın optimal olacağı mantıklı görünüyor. Bu, androjen yönünden zengin bir metabolizmanın besin alımını arttırması için önemli miktarda gündüz saat, özellikle de eğitimden sonraki kritik saatleri sağlayacaktır.

3. COA ve HPLC:

COA:

Ürün adı

Metandienon (Dianabol)

Görünüm

Beyaz kristal toz

Kimlik

IR, UV

Pozitif

Çözünürlük

Suda hemen hemen çözünmez, suda çözünür

uygundur

% 96 etanol, kloroform ve buzlu asetik asit içinde, eter içinde hafifçe çözünür.

Tahlil (kuru bazda)

97.0 ~ 103.0%

98,30%

Kurutma kaybı

% 0.5 maksimum

% 0.22

Ateşleme Kalıntısı

% 0.2 maksimum

% 0.03

Belirli Rotasyon

+ 7 ° ~ + 11 ° (% 96 etanol çözeltisinde% 1 a / h çözelti)

+ 9.3 °

Erime noktası

163 ~ 167 ° C

164.5 ~ 165.5 ° C

İlgili Maddeler

Metiltestosteron:% 0.5 maks.

<% 0.5

Belirtilmeyen diğer herhangi bir: en fazla% 0,5

<% 0.5

Artık Çözücüler

Etil Asetat: 5000PPm maks

210PPm

Ağır metaller

≤20PPM

uymak

HPLC:

Enjekte Edilebilir / Oral Metandienon / Dianabol / Methandrostenolone 72-63-9

4. Bilgi Ekleme:

1) Soruşturma İletişim
E-posta: maisie@ycphar.com
Çince: Bayan Wu + 86-18038176801
İngilizce: Mercya + 86-18038176801
Skype: mercya.wu
2) soruşturma cevap süresi
48 saat içinde
3) Sonuç
Alıcı ve satıcı arasında sözleşme yapılacaktır (Shenzhen Biotechnology Com., Ltd), E-posta ile tamamlanabilir, geçerlidir.
4) Ödeme Koşulları
Nihai ödeme koşulları sözleşmede kabul edilecek ve belirtilecektir. Ödeme, T / T, Western Union ve Money Gram ile yapılabilir.
5) Teslim
Ödeme alındıktan ve onaylandıktan sonra, ürünü DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS vb. İle göndeririz.
6) Müşteri Serives
Hizmet merkezimiz ürün ve sipariş durumu hakkında sizinle birlikte çalışacak ve taleplerinizden herhangi birine hizmet edecektir. Şirketimizin iade ve değişim politikası vardır, ayrıntılar için lütfen maisie@ycphar.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.
7) Gizlilik ve Gizlilik Politikası
Şirketimiz kesinlikle müşteri bilgilerini ve sipariş bilgilerini gizli tutacaktır. Gerekirse bir gizlilik sözleşmesi yapılır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lisa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

Vücut geliştirme için beyaz kristal toz Anabolik Androjenik Steroidler Testosteron Propionat

Epiandrosteron Anabolik Androjenik Steroidler Hormon EPI CAS 481-29-8

DHEA Sağlık İlaç Dehidroepiandrosteron Ham Anabolik Androjenik Steroid Toz Nandrolone Decanoate

Saflık% 98.5 Man Vücut Geliştirme İçin Furazabol / Miotolon Anabolik Androjenik Steroidler Tozu

Oxymetholone Petrol Anabolik Androjenik Steroidler Anadrol / Anapolon Beyaz ham toz

Man Sex Enhancement İçin Metiltestosteron Toz Anabolik Androjenik Steroidler Toz

Sağlıklı 1-dehıdrotestosteron Anabolik Androjenik Steroidler CAS 846-48-0 Testi% 98.0