Shenzhen Haiwen Biyoteknoloji Co., Ltd. , Çin'de Ham Steroidler Tozu, yarı mamul yağlar, Bitmiş Sıvı, HGH, Peptitler ve YEREL ANESTETİK İLAÇLARIN İMALATIDIR.

Satış & Destek
Teklif isteği -
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfaÜrünlerKesme döngüsü steroid

Sert Kas Bina Kesme Döngüsü Steroidler Superdrol Methasterone Methyldrostanolone

Ben ambalaj Eğer sağduyulu ve mükemmel yapmak olduğunu ürünlerimi aldık, gerçekten .ı en kısa sürede sizden daha fazla sipariş edecek beni hayrete. Tks!

—— Robet--Australia

Sizinle birçok kez işbirliği yaptım, ürün kaliteniz çok iyi, bu yüzden hala sizden ürün satın alıyorum. teşekkür ederim

—— Richard---American

Merhaba dostum, en iyi fiyat ve yüksek saflıkta ürün benim ülkemde çok fazla rekabet olduğunu, bu kadar kar yapmama izin verin, benim müşteriler gerçekten gibi çoğu .tks

—— Johnson---Canada

Ben sohbet şimdi

Sert Kas Bina Kesme Döngüsü Steroidler Superdrol Methasterone Methyldrostanolone

Büyük resim :  Sert Kas Bina Kesme Döngüsü Steroidler Superdrol Methasterone Methyldrostanolone

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Sertifika:ISO9001; ISO14000

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:100 gr
Fiyat:USD503/100g
Ambalaj bilgileri:100g / çanta, 500g / torba, 1kg / çantası
Teslim süresi:1-3 iş günü
Ödeme koşulları:T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini:100kg / ay
Detaylı ürün tanımı
CAS:: 3381-88-2 Tahlil:: 98 %

Sert Kas Yapısı Kesme Döngüsü Steroidler Süperdrol Methasteron Methyldrostanolone

(Methyldrostanolone)

Superdrol, birçok anabolik steroidle karşılaştırıldığında, benzersiz bir geçmişe sahip olan bir anabolik steroiddir. Superdrol'ün kendisi sadece Anabolic Extreme tarafından profesyonel bir hormon veya besin takviyesi olarak satılan reçetesiz satılan anabolik steroidin bir markasıdır. Bir anabolik steroid iken, aktif Methyldrostanolone hormonu ABD'de kontrol edilen madde listesine hiç girmemiş ve 2005'te çoğu büyük ek şirketin raflarına vurarak büyük başarı elde etmişti. Bununla birlikte, 2006'da FDA'nın baskısı nedeniyle Superdrol durdurulacaktı. Superdrol markası kısa ömürlü olmakla birlikte, tezgah ve karaborsa üzerinde Methyldrostanolone 2012 ortalarına kadar dünyada görünmeye devam edecektir. 2012 yılında Metildrostanolon ABD tarafından kontrol edilen madde listesine eklenecek ve tüm anabolik steroidlerle birlikte Çizelge III tarafından kontrol edilen bir madde olarak sınıflandırılacaktır. Metildrostanolone veya Superdrol, 2005 yılına kadar piyasada görünmese de yeni bir anabolik steroid değildir. Syntex ilk olarak 1959'da Drostanolone (Masteron) ve Oxymetholone (Anadrol) ile aynı zamanda Metildrostanolone hormonunu yarattı. Bununla birlikte, Metildrostanolon hormonu, diğer iki hormon gibi hiçbir zaman bir farmasötik baskı almadı. Bunun istisnası, Dimethazine dahil edilmesi; uygulama sonrası metabolik olarak çözülen ve Metildrostanolone dönüştürülen bir bileşik. Superdrol bileşiğine daldığımız için, tahmin ettiğiniz gibi Drostanolone veya popüler anabolik steroid Masteron'a çok benzer olduğunu göreceğiz.

Clenbuterol, steroidler, clen

Superdrol Fonksiyonları ve Özellikleri:
Superdrol, aktif steroidal hormon Methyldrostanolone'dan oluşan bir anabolik androjenik steroiddir. Bu bir dihidrotestosteron (DHT) türevli anabolik steroid veya daha spesifik olarak yapısal olarak değiştirilmiş bir Drostanolone şeklidir. Süperdrol, hormonun ağızdan alımını sürdürmesini sağlayan ve resmen C17-alfa alkillenmiş (C17-aa) bir anabolik steroid olarak sınıflandırmasını sağlayan, 17. karbon pozisyonunda eklenmiş bir metil grubu olan Drostanolone hormondur. Aynı zamanda, karbon iki pozisyonunda ilave bir metil grubu taşır ve bu, anabolik gücünü büyük ölçüde arttırır. Bu ufak değişiklikler, başlangıçta hepsi androjenik olmayan Masteron'a kıyasla Superdrol'ün androjenitesini de azaltacaktır. Yapısal olarak, Superdrol, 400'lük bir anabolik dereceye sahiptir; Masteron'un neredeyse dört katı. Aynı zamanda son derece yumuşak olan androjenik 20 derecesini de taşıyacak. Bu, östrojenik veya progesteron aktivitesi taşımayan, aromatize edici olmayan bir anabolik steroiddir. Superdrol'un özelliklerine bakıldığında, bu steroidle ilgili diğerlerine kıyasla dikkate değer bir şey yok. Yıllarca süren gri yasallıktan zevk alması, gerçekten dikkat çeken tek özellik. Bu, steroidin kabiliyetinden uzaklaşmak değildir, ancak yalnızca herhangi bir karışıklığı veya yanlış yönlendirilmiş görüşü düzeltmek için belirtilir. Superdrol özellikle protein sentezini ve azot sadakatini artıracaktır. Protein sentezi, hücrelerin protein üretme hızını ve azotun, kas dokusu bileşiminde anahtar bir bileşeni temsil ettiği oranı ifade eder. Her iki alandaki gelişme, bireyin daha fazla yağsız doku oluşturmasını veya kalori kısıtlı bir durum sırasında korumasını sağlayan daha güçlü bir anabolik atmosferi teşvik eder. Hormon ayrıca, daha fazla kas dayanıklılığı sağlayan kırmızı kan hücresi sayısını önemli ölçüde arttıracaktır. Bunun nedeni, kırmızı kan hücrelerinin kana ve kan yoluyla oksijen taşımaktan sorumlu olmaları ve daha yüksek kan oksijenasyonu sağlayan hücrelerin artmasıdır.

Superdrol'ün Etkileri:

Superdrol'ün etkilerine bakıldığında, steroidin en iyi tanımlanmasının yolu vücuttaki toplam dönüştürücü üründür. Pazarlama kampanyası sayesinde, Anadrol'dan daha güçlü bir kitle üreticisi olarak görüldü, dolayısıyla Superdrol; “Süper Anadrol” kelimesiyle ilgili bir oyun. Ancak, her ikisini de kullanan sporcular, Superdrol'ün etkilerini kabul edecekler ve hiçbir şekilde Anadrol'la kıyaslanabilecek kitle artışlarına yol açmayacaklar. Bununla birlikte, yeterli kalori tüketildiği sürece yağsız dokuda önemli kazanımlar elde edilebilir. 5-10 lb'lık bir kazanç mümkün olduğundan daha fazladır ve Anadrol’un sık sık getirdiği su tutma eşliğinde olmayacaktır. Birey ayrıca, Superdrol'ün daha güçlü bir metabolizmayı teşvik etmesinin etkileri nedeniyle mevsimsel olarak daha net kazanç sağlayabildiğini bulmalıdır. Bu, vücut yağının elde edilemeyeceği anlamına gelmez, ancak Superdrol oyundayken kalori artığınızı daha iyi kullanabilmeniz gerekir. Superdrol'ün etkileri ayrıca diyet yapan atlet için kesme steroid olarak çok faydalı olabilir. Bu bileşik, başarılı bir diyet için anahtar bir bileşen olan kalori eksikliği sırasında yağsız dokuyu büyük ölçüde koruyacaktır. Vücut yağını kaybetmek için tükettiğimizden daha fazla kalori yakmalıyız. Bu, vücudun alabileceği her yerden enerji taleplerini karşılamak için ihtiyaç duyduğu şeyi alacağı için yağsız dokuyu riske sokar. Vücudun doğal hayatta kalma içgüdüsü nedeniyle, genellikle vücut yağından çok kas dokusundan enerji alır. Başarılı bir diyetin anahtarı, sadece yağ kaybını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda elimizdeki yağsız dokunun korunmasını sağlamaktır. Superdrol'ün etkileri bu hedefin karşılanmasını sağlayacaktır. Superdrol'ün etkileri sayesinde birey aynı zamanda daha kuru ve daha sert bir görünüm açısından iyileştirilmiş şartlandırmanın farkına varmalıdır. Bu steroidin bir çok yönden söz konusu olduğunu düşündüğümüzde şaşırtıcı olmayan şey bu değildir, bu özellikleri geliştirmek için iyi bilinen bir steroid olan oral Masteron. Kullanım, şişirme veya kesilme nedeniniz ne olursa olsun, Superdrol'ün etkileri iyileşmeyi ve kasların dayanıklılığını artıracaktır. Bu konuda en güçlü steroid diyemeyiz, ancak gelişmeler önemli olacak ve tüm steroidlerde olduğu gibi en önemli şey olacak. İşin uzun süre boyunca maksimum düzeyde yapılmasına izin verecek kadar hızlı yorulmayacaksınız. Bu, eğitim zaman dilimlerinin arttırılması gerektiği anlamına gelmez, aksine daha verimli hale gelir. Anabolik steroid kullanımının ardındaki asıl nokta, zaten doğru olanı yapmak ve daha iyisini yapmaktır. Sonra düzeliriz ve Superdrol'ün birçok anabolik steroidle olduğu gibi etkileri de paha biçilmez hale gelir. Kurtarma, ilerlemenin yapıldığı yerdir. Antrenman yaparken spor salonunda ilerleme kaydedilmedi. Antrenman yaparken aslında kas dokumuzu yırtıyoruz ve geri kazandığımızda bunun inşa edildiği, tamir edildiği ve güçlendiği yer.

Ürün adı

Methasterone

Eş anlamlı

2,17-Dimethyldihydrotestosterone; 17-hidroksi-2,17-dimethylandrostan-3-on; (2alfa, 5-alfa, 17beta) -17-hidroksi-2,17-dimethylandrostan-3-on; Şekil 17A-Metil-Drostanolone

Moleküler formül

C21H3422

Moleküler ağırlık

318.4935

InChl

InChl = 1 / C21H34O2 / c1-13-12-19 (2) 14 (11-18 (13) 22) 5-6-15-16 (19) 7-9-20 (3) 17 (15) 8- 10-21 (20,4) 23 / h13-17,23H, 5-12H2,1-4H3 / t13- +, 15- 14, 16 + 17 + 19 + 20 + 21 + / m1 / s1

CAS Kayıt Numarası

3381-88-2

Moleküler yapı

Yağsız Kas Kazancı Steroid Superdrol Methasteron Methyldrostanolone Güçlü Kütle Oluşturucu

Yoğunluk

1.04g / cm3

Kaynama noktası

423.8 ° C, 760 mmHg'de

Kırılma indisi

1,518

Alevlenme noktası

180.8 ° C

Buhar basıncı

25 ° C'de 5.89E-09 mmHg

tahlil

% 98

Görünüm

Beyaz veya beyaz kristal toz


Tag: Methasteron, Süperdrol, 3381-88-2, Anabolik Steroidler;

Yağsız Kas Kazancı Steroid Superdrol Methasteron Methyldrostanolone Güçlü Kütle Oluşturucu

Bizim avantajlarımız:
1. rekabetçi fiyatlarla Yüksek kaliteli ürünler.
2. Profesyonel hizmet veriyoruz.
3. Yeterli stok ve Hızlı teslimat.
4. Biz güvenli ve etkili nakliye yöntemi emin.
5. Herhangi bir e-postaya veya sorunlara hızlı yanıt.

ABD için mevcut takip numaraları:
EE689150169CN
EE689150084CN
EE750056148CN
EE689151059CN
EA211716874HK

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lisa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

% 98 Diabetes Mellitus 106612-94-6 için İnsan büyüme hormonu Peptid, GLP-1 (7-37) asetat

Çevrim Steroidler Trenbolone Asetat stanozolol / Winstrol Kesme Anti-aging

Çevrim Steroidler Oxandrolone Hormon Toz Anavar CAS 53-39-4 Kesme% 99 Saflık

Cycles Kesme Oral Enjekte Anabolik Steroid Winstrol stanozolol

Builder kas / kilo kaybı kesme döngüsü steroid ilaç Winstrol Stanozolol

CAS 434-07-1 Kesme Döngüsü Trenbolone Asetat oxymetholone Anadrol

Bitkisel Özü Vücut Geliştirme Steroid Tozu Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4