Shenzhen Haiwen Biyoteknoloji Co., Ltd. , Çin'de Ham Steroidler Tozu, yarı mamul yağlar, Bitmiş Sıvı, HGH, Peptitler ve YEREL ANESTETİK İLAÇLARIN İMALATIDIR.

Satış & Destek
Teklif isteği -
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfaHakkımızda

Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd Kalite kontrol

Ben ambalaj Eğer sağduyulu ve mükemmel yapmak olduğunu ürünlerimi aldık, gerçekten .ı en kısa sürede sizden daha fazla sipariş edecek beni hayrete. Tks!

—— Robet--Australia

Sizinle birçok kez işbirliği yaptım, ürün kaliteniz çok iyi, bu yüzden hala sizden ürün satın alıyorum. teşekkür ederim

—— Richard---American

Merhaba dostum, en iyi fiyat ve yüksek saflıkta ürün benim ülkemde çok fazla rekabet olduğunu, bu kadar kar yapmama izin verin, benim müşteriler gerçekten gibi çoğu .tks

—— Johnson---Canada

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

qc profili
qc/teknik destek

Fabrika komple bir QA ve QCsystem'a sahiptir. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi çeşitli analiz cihazlarına sahibiz. Şirket denetlenen tedarikçi olarak SGS'nin onayını almıştır.

Yıllardır bu çizgide uzmanlaştık ve kalitemiz kesinlikle garanti edilebilir. Herhangi bir test siparişi kabul edilecektir.

En Güçlü Anabolik Steroid, kaliteye kısayol olmadığının bilincindedir. Tam bir QA ve QC sistemine sahibiz. Bu nitelikteki ürünleri satın alırken, şansınızı kaybetmemeniz önemlidir ve bu nedenle ürünlerimiz ve bitmiş ürünler için kullanılan hammaddelerin, teknolojik açıdan en gelişmiş ekipman kullanılarak tamamen incelenmesinin nedeni budur. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler fabrika dışına çıkmadan önce eksiksiz ve titiz bir test prosedüründen geçirilir.

Test Prosedürleri:

Fabrika, ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometresi gibi saflığı belirlemek için kullanılan yüzlerce teste sahiptir. Tamamı kesinliği sağlayan son teknoloji ekipman kullanan, malzemelerin ve son ürünlerin potansiyeli ve kalitesi.

Ürün testi:

Süper Steroid'teki herkes müşterilerin beklentilerini karşılamaya veya aşmaya çalışır ve uzun vadede şirketin farklı yönlerinde çok daha yüksek bir seviyeye ulaşmak için ürünümüzün hem kalitesini hem de hizmetini sürekli olarak iyileştirmeyi amaçlar.

Üretim sırasında herhangi bir noktada bir ürün test edilebilir. Düzenleme standardına uymuyorsa, parti derhal geri çekilir ve üretimin son aşamalarında, ürün, satış için serbest bırakan 'geçiş' derecesini almadan önce nihai kalite kontrol prosedürlerinden geçmelidir.

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lisa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Görünümü daha Hakkımızda :  Hakkımızda Fabrika turu