Shenzhen Haiwen Biyoteknoloji Co., Ltd. , Çin'de Ham Steroidler Tozu, yarı mamul yağlar, Bitmiş Sıvı, HGH, Peptitler ve YEREL ANESTETİK İLAÇLARIN İMALATIDIR.

Satış & Destek
Teklif isteği -
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfa

Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd Fabrika turu

Ben ambalaj Eğer sağduyulu ve mükemmel yapmak olduğunu ürünlerimi aldık, gerçekten .ı en kısa sürede sizden daha fazla sipariş edecek beni hayrete. Tks!

—— Robet--Australia

Sizinle birçok kez işbirliği yaptım, ürün kaliteniz çok iyi, bu yüzden hala sizden ürün satın alıyorum. teşekkür ederim

—— Richard---American

Merhaba dostum, en iyi fiyat ve yüksek saflıkta ürün benim ülkemde çok fazla rekabet olduğunu, bu kadar kar yapmama izin verin, benim müşteriler gerçekten gibi çoğu .tks

—— Johnson---Canada

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Üretim hattı profili Sabit varlıklara yapılan toplam yatırımlar, testten üretime, ileri donanıma, 10000 metrekarelik üretim atölyelerinin komple tesislerine GMP standart inşaatı ile 1 milyon yuan'a ulaşmıştır; mükemmel bir kalite güvence sistemine ve mükemmel kalite kontrol sistemine sahiptir;

Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimli sıvı kromatografisi, gaz kromatografisi ve yüksek verim ve yüksek hassasiyetli spektrofotometre ile UV analiz cihazlarına sahiptir. Şirket ISO9001 kalite sistem belgelendirme geçti.

oem/odm profili Enjekte Edilen Steroid Yağı:

Peptidler:

Ham Steroid Tozları:

r&d profili

En Güçlü Anabolik Steroid, kaliteye kısayol olmadığının bilincindedir. Tam bir QA ve QC sistemine sahibiz. Bu nitelikteki ürünleri satın alırken, şansınızı kaybetmemeniz önemlidir ve bu nedenle ürünlerimiz ve bitmiş ürünler için kullanılan hammaddelerin, teknolojik açıdan en gelişmiş ekipman kullanılarak tamamen incelenmesinin nedeni budur. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler fabrika dışına çıkmadan önce eksiksiz ve titiz bir test prosedüründen geçirilir.

Test Prosedürleri:

Fabrika, ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometresi gibi saflığı belirlemek için kullanılan yüzlerce teste sahiptir. Tamamı kesinliği sağlayan son teknoloji ekipman kullanan, malzemelerin ve son ürünlerin potansiyeli ve kalitesi.

Ürün testi:

Süper Steroid'teki herkes müşterilerin beklentilerini karşılamaya veya aşmaya çalışır ve uzun vadede şirketin farklı yönlerinde çok daha yüksek bir seviyeye ulaşmak için ürünümüzün hem kalitesini hem de hizmetini sürekli olarak iyileştirmeyi amaçlar.

Üretim sırasında herhangi bir noktada bir ürün test edilebilir. Düzenleme standardına uymuyorsa, parti derhal geri çekilir ve üretimin son aşamalarında, ürün, satış için serbest bırakan 'geçiş' derecesini almadan önce nihai kalite kontrol prosedürlerinden geçmelidir.

Laboratuvar:

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lisa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Görünümü daha Hakkımızda :  Hakkımızda   Kalite kontrol